יבוא אישי

UBUY ייבוא > כללי  > יבוא אישי
image

יבוא אישי

יבוא אישי – מה זה?

מהו יבוא אישי? מה הכללים של רשות המיסים בנוגע לסוג ייבוא זה? כיצד חברת ייבוא יכולה להקל על התהליך עבורכם?

על פי רשות המיסים בישראל יבוא אישי יעשה למטרת שימוש עצמי או למטרת מתן מתנה לאחר. באופן ככלי, האפשרות של יבוא אישי עומדת לפני כל אדם, כל עוד הוא עומד במכסה סבירה של טובין ואינו מייבא טובין מתוך רשימת הטובין אותם אסור לייבא לישראל. תהליך הייבוא נעשה על ידי הדואר או על ידי חברת בלדרות והוא כרוך במיסי יבוא – מס קניה, מכס ומע"מ.

מהם הקשיים שעלולים לעלות מיבוא אישי?

  • קושי לשחרר את החבילה מהמכס– לתהליך יבוא אישי ישנם יתרונות רבים, ללא ספק. בשווקים בינלאומיים אפשר למצוא מוצרי טובין במחירים זולים יותר, מאלו של השוק המקומי. לכן רבים עושים זאת. יחד עם זאת, תהליך זה אינו חף ממכשולים. לא פעם האדם הפרטי וחסר הניסיון יכול להיתקל בקשיים רבים כמו קשוי בשחרור החבילה מהמכס, או תשלום מס גבוה מדי וכדומה. כמו כן, ישנם חוקים וכללים הדורשים בקיאות וניסיון, ויבואן חסר ניסיון עלול למצוא את עצמו בבעיה אתה הוא לא ידע איך להתמודד.
  • עיסוק רב בבירוקרטיה – יבוא אישי מחו"ל כרוך בהמון בירוקרטיה אל מול הרשויות השונות, לרבות רשות המיסים או אגף המכס. כפי שצוין קודם, ישנם גם מוצרי טובין אותם אסור לייבא לארץ, ביניהם נשקים מסוגים שונים, מוצרי טבק או אלכוהול אשר אסורים לשימוש, כלים ממנועים, חומרי נפץ, הסתה או טרור וכן עוד מוצרים רבים אחרים. בנוסף יש לתקשר עם בתי מכס מחו"ל וזאת עוד מבלי שהגענו לדבר על מצבים בהם אנו רוצים להחזיר או להחליף את הטובין.
  • קושי בחישוב המס עבור מוצרי הייבוא – על מוצרי יבוא אישי יש לשלם מס והוא מחושב בהתאם לקריטריונים של רשות המיסים. לכן אם ברצונכם שלא לשלם הון עתק כדי לשחרר חבילה שנתקעה במכס, סביר כי תזדקקו לעזרה מקצועית. חישוב המס נעשה בהתאם לערך הטובין, אולם ישנם מקרים שבהם ניתנות הקלות. כאשר אתם לא בקיאים בנושא, יכול להיות שתשלמו יותר ממס, ממה שהייתם אמורים.

חברת ייבוא – הפתרון הקל והנוח ביותר עבורכם

על מנת שכל תהליך של יבוא אישי יהיה קל ופשוט, אפשר לפנות לקבלת שירותיה של חברת ייבוא. חברת ייבוא מקצועית ולה ניסיון בתחום יכולה להקל עליכם בכל אחד מן השלבים. מלבד זאת, אותה החברה יכולה למעשה לעשות הכל עבורכם, החל מיצירת קשר עם הגורמים הנכונים בחו"ל דרך הזמנת המשלוח עבורכם ומעקב אחריו, ועד להתמודדות אל מול המכס ורשות המיסים בארץ ובחו"ל בקרת איכות המוצרים ושליחת מוצרי הייבוא ישירות עד לבית או העסק שלכם.

Ubuyimport – מתמחים ביבוא אישי

כאשר מחפשים חברה המתמחה ביבוא אישי חשוב שאמינות וביטחון יהיו על הפרק. יש לעבור את התהליך עם חברה מקצועית אשר שמה דגש על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ושפוטרת אתכם מכל הפרוצדורה באופן מוחלט, כך אתם לא תצטרכו לעשות דבר, כל הבירוקרטיה תהיה על חברת היבוא. אנו ב – Ubuyimport נעשה את הכל כדי שתהליך היבוא אותו אתם יוזמים יעבור בקלות מרבית מבלי שתצטרכו להתאמץ. אנו נעשה הכל עבורכם מה גם שתהליך העבודה מולנו פשוט ונוח ולא פחות חשוב, אמין ובטוח, כי אנו שמים דגש על שביעות רצונכם.

כאשר אתם מעוניינים ביבוא אישי או מסחר מחו"ל לישראל, כדאי שתעזרו בשירותיה של חברת יבוא מקצועית. צרו עמנו קשר, אנו פה בשבילכם ונעשה כל שאנו יכולים שהתהליך יעבור עליכם בדרך נוחה ויעילה ובתוך מסגרת לוחות הזמנים.

אין תגובות

פרסם תגובה

תגובה
שם
מייל
אתר