יבוא בסיטונאות

UBUY ייבוא > כללי  > יבוא בסיטונאות
image

יבוא בסיטונאות

יבוא בסיטונאות – למה הוא עדיף?

מה עדיף – יבוא בסיטונאות או יבוא בכמויות קטנות? האם כדאי לעשות זאת בעצמך או בעזרת חברת יבוא?

יבוא בסיטונאות זוהי שיטה שמתאימה במיוחד לסוחרים אשר מעוניינים למכור מוצרים בכמויות גדולות. בבסיסה – ייצור מוצרים בחו"ל ויבואם לארץ לצורך מכירתם לבתי עסק בתחום. יחד עם זאת, כאשר מדובר ביבוא סיטונאי, לא פעם נשאלת השאלה מה כדאי – לעשות זאת לבד או להיעזר בשירותיה של חברת יבוא, והאם בכלל יבוא בסיטונאות זהו עסק כדאי או שמומלץ לייבא בכמויות קטנות וללא תיווך?

יבוא בסיטונאות או יבוא בכמות קטנה – מה עדיף?

כאשר מייבאים מוצרים מחו"ל יש לשים דגש על חיסכון מרבי כי ככל שהמחיר פר מוצר יהיה זול יותר, כך גדול יותר יהיה הרווח בהמשך. יזמים ובעלי עסקים עשויים להאמין כי במידה והם יזמינו כמות קטנה יותר של מוצרים, העלות תהיה נמוכה יותר בחישוב הכללי, כאשר למעשה, ההיפך הוא הנכון. למען האמת, הסוד של יבוא בסיטונאות טמון בהפיכת העסקה לכמה שיותר משתלמת. אז הנה טיפ קטן לתשומת ליבכם, ככל שתזמינו כמות גדולה יותר של מוצרים, כך התשלום יהיה מוזל יותר. למה אתם שואלים? כי יש לחשב את העלות פר מוצר ובקניה גדולה יותר, תמחור המוצרים עצמם יהיה נמוך יותר, ולכן זהו שיקול אותו יש לקחת בחשבון.

שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון – מה יותר כדאי לייבא לבד או בעזרת חברת יבוא?

ישנם עסקים שהחליטו לעשות מהלך שמדלג למעשה על היבואנים ופונה ישירות ליצרנים. בדרך זו הם רוצים לחסוך את פערי התיווך ולהשיג מחירים זולים יותר. יחד עם זאת, ניתן בפירוש לראות שחברות היבוא אינן נעלמו מהעולם, למעשה הן עמוד תווך כאשר מדובר ביבוא בסיטונאות, היות ויבוא ישיר הוא בעיקר יבוא המתאים לכמות קטנה יותר של מוצרים ולא לכמויות גדולות. מלבד זאת, קניה ישירות מהיצרן דורשת התעסקות וטרטורים, יש המון בירוקרטיה בתהליך, צריך להתמודד מול גורמים שונים כמו המכס ורשויות המיסים, למצוא את היצרנים ולוודא שהמוצרים שהזמנתם אינם נופלים באיכות. לכן אם רוצים לחסוך בזמן יקר ובמאמצים ולהימנע מכאבי ראש מיותרים – חברת יבוא היא הפתרון.

מה היתרונות ביבוא בסיטונאות דרך חברת יבוא?

בעזרת חברת יבוא שתשמש כמתווכת, כל התהליך של יבוא בסיטונאות יהיה פשוט יותר. צוות החברה ולו ניסיון בתחום, אחראי על מציאת היצרנים ועל ההתקשרות מולם, על שילוח ההזמנה כשהיא מוכנה לארץ, על בקרת איכות של המוצרים שהתקבלו, על שחרור המוצרים מהמכס כולל ביצוע כל התשלומים הנדרשים ולבסוף – על שליחת המוצרים ישירות אליכם. מדובר בתהליך פשוט ונוח אשר יקל עליכם באופן משמעותי ויהפוך את הנושא של יבוא בסיטונאות לפשוט יותר עבורכם. יתרון נוסף בעבודה עם חברת יבוא הוא הניסיון שיש לה בתחום. צוות החברה אשר מתמחה ביבוא בסיטונאות כבר מיומן, יודע כיצד מקצרים תהליכים יש לו את כל הכלים לייבא טובין וכן את כל הקשרים הנדרשים כדי לנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר.

Ubuyimport – אנחנו נעשה את הכל עבורכם

Ubuyimport היא חברת יבוא מובילה בתחומה אשר מתמחה ביבוא בסיטונאות. אנו נעשה עבורכם את כל העבודה כאשר אתם לא תצטרכו לעשות דבר מלבד לומר לנו למה אתם זקוקים. אנו מתחייבים על מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ועל עמידה בלוחות זמנים שאתם הצבתם בתחילת התהליך. כמו כן, שיטת העבודה שלנו שמה דגש על שקיפות ואמינות מרבית.

לכן, כדי שכל יבוא בסיטונאות יתנהל לשביעות רצונכם אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם!

אין תגובות

פרסם תגובה

תגובה
שם
מייל
אתר