יבוא מסין

UBUY ייבוא > כללי  > יבוא מסין
image

יבוא מסין

יבוא מסין – כל הפרטים על התהליך

שמעתם על יבוא מסין, על היתרונות הטמונים בתהליך ואתם כבר לא יכולים להתאפק. גם אתם רוצים להתנסות ולחוות על בשרכם את הטרנד החדש של עולם היבוא – יבוא מסין. איך עושים את הצעד הראשון? מה כולל התהליך? וכיצד ניתן להבטיח שהכל יתנהל על הצד הטוב ביותר?

לתהליך יבוא ישנם כמה שלבים אשר משתנים מחברה לחברה. ככל שתהליך העבודה יהיה נוח ויעיל יותר, כך לכם תהיה חוויה יותר טובה. לכן בחירת חברת יבוא היא השלב הראשון. חושבים שאתם יכולים לעשות זאת בעצמכם? תחשבו שוב. מדוע לכם כל כאב הראש, כאשר ישנה חברה שמוכנה לעשות הכל עבורכם? לפניכם כל השלבים של יבוא מסין הכלולים בתהליך העבודה של חברת Ubuyimport. במילה אחת – פשוט.

השלב הראשון – התקשרות עם חברת היבוא

שלב זה של יבוא מסין כולל את התקשורת ביניכם לבין חברת היבוא. כאן חשוב שיהיה תיאום ציפיות, שתהיה שקיפות ושתרגישו כי אתם יכולים לסמוך על החברה כי היא משדרת לכם ביטחון ואמינות. בפגישות אלו אתם תחליטו מהו המוצר אותו אתם מעוניינים לייבא, תגדירו אותו עד לרמת הפרט הקטן ביותר, תחשבו את העלויות (טיפ – ככל שתזמינו יותר מוצרים כך העלויות יהיו יותר נמוכות) ותגדירו זמני המשלוח והאספקה בהם אתם מעוניינים.

השלב השני – ייצור המוצר

יבוא מסין אינו תהליך פשוט, אם היה כך אז כל אחד היה יכול לעשות זאת, אבל בינתיים כן צריך חברה מקצועית. ישנם המון יצרנים, חלקם איכותיים יותר מאחרים ולכן כדי לייצר את המוצר שאתם רוצים ולעשות זאת ברמה הנדרשת, יש לאתר את היצרן המתאים. לכן שלב איתור היצרן זהו השלב הבא בתהליך, מיד לאחר הגדרת המוצר. איתור היצרן גם הוא תהליך שיתבצע על יד החברה. החברה גם תערוך עם היצרנים משא ומתן על המחירים ותבחר את היצרן המתאים ביותר בהתאם לקריטריונים של איכות ותמחור. לאחר בחירת היצרן יחל תהליך הייצור.

השלב השלישי – משלוח לארץ

לאחר שהמוצר שהזמנתם יוצר, הוא ישלח לארץ. לפני כן, המוצר יעבור תהליך של בקרת איכות מטעם החברה היצרנית, כדי לוודא שהמוצר אכן איכותי. החברה שלנו, המתמחה ביבוא מסין, תעמוד לרשותכם לכל אורך התהליך. אנו נתמודד מול רשות המיסים ומול אגף המכס, נשחרר את החבילה שלכם ונדאג לכל התשלומים הנחוצים. והכל – תוך עמידה מלאה בלוחות הזמנים שהגדרתם בתחילת התהליך.

השלב הרביעי – שליחת המוצרים ישירות אליכם

בכל יבוא מסין, לאחר שהמוצרים משוחררים מהמכס, הם מגיעים למחסני החברה. תהליך זה הוא חיוני מכיוון ששם הם עוברים שוב בקרת איכות קפדנית, כדי לוודא שהם אכן איכותיים כפי שרציתם. לאחר בקרת האיכות, המוצרים ישלחו ישירות אליכם לפי הכתובת שמסרתם, מה שיכול להקל עליכם באופן משמעותי.

כיצד תבטיחו שהתהליך של יבוא מסין יתנהל על הצד הטוב ביותר?

אף אחד לא היה רוצה לעשות הימורים שיעלו לו בהצלחת העסק או במוניטין במיוחד בתהליך כמו יבוא מסין, בו את המוצרים שהוזמנו לא ניתן לראות בעין כמו שאומרים. בעזרת חברה מקצועית אתם יכולים להיות בטוחים שהיבוא יתנהל על הצד הטוב ביותר ושהמוצרים שיגיעו אליכם יהיו ברמה גבוהה ובמסגרת לוחות הזמנים, במיוחד כאשר Ubuyimport היא חברת היבוא שבחרתם.

אנו דואגים לשים דגש על יבוא של מוצרים איכותיים שנבדקים בבקרת איכות קפדנית. אנו לא מתפשרים על שירות אמין ומקצועי לשביעות רצונכם. לפרטים נוספים אודות תהליך יבוא מסין, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם!
 

 

 

אין תגובות

פרסם תגובה

תגובה
שם
מייל
אתר