יבוא

UBUY ייבוא > כללי  > יבוא
image

יבוא

כל הטיפים לבחירת חברת יבוא

איך בוחרים חברת יבוא? על אילו ערכים יש לשים דגש? כיצד חברה מקצועית יכולה לעזור לכם בעת יבוא מוצרי טובין מחו"ל?

יבוא מחו"ל זו שיטה מקובלת והיא אף נעשית יותר ויותר מקובלת ככל שהשנים עוברות. בתקופה הנוכחית עם כניסתן של חנויות מסחר אלקטרוניות לתמונה, השווקים הבינלאומיים הפכו הרבה יותר נגישים עבור צרכנים מכל העולם והתחרות הולכת וגדלה. ליבואנים אשר מחפשים לעשות רווח, רכישת מוצרים בעלויות נמוכות בחו"ל ומכירתן במחיר גבוה יותר בארץ זהו תהליך ולו יתרונות רבים ולמרות זאת, אין זה אומר כי לא צפויים קשיים לאורך הדרך. לכן עזרה של חברת יבוא מקצועית היא בלתי נמנעת במקרים רבים.

מי צריך את שירותיה של חברת יבוא?

  • עסקים גדולים אשר חסרים בזמן – ישנם מקרים רבים בהם קיים צורך בחברת יבוא מקצועית. קודם כל במקרים של יבואנים או בעלי עסקים עסוקים מגדר הרגיל. ניהול עסק זהו תהליך אשר דורש השקעת זמן ולא לכולם יש את הזמן להשקיע בחיפוש אחר מוצרי טובין, בתקשורת עם יצואנים מחו"ל, בניהול משא ומתן על מכירים, בהתמודדות עם המכס ועם רשויות המיסים או בכל שלב הנדרש כחלק מתהליך היבוא. בעזרתה של חברה מקצועית אפשר "לדלג" על כל השלבים הללו, או יותר נכון, לא להתעסק בהם, מכיוון שכל ההתנהלות הבירוקרטית תהיה מוטלת על חברת היבוא.
  • האדם הפרטי או עסק בתחילת דרכו – פעמים נוספות בהן קיים צורך בחברת יבוא הוא במקרים של יבואנים העוסקים ביבוא אישי ובמקרים של עסקים יבואנים שנמצאים בתחילת דרכם והנם חסרי ניסיון בתחום או לחלופין, שאין להם אין כל הקשרים הנחוצים. חברת יבוא יכולה לקצר תהליכים, להתמודד במקומכם עם הרשויות, למצוא יבואנים מתאימים, לבצע הזמנות ואפילו לעשות בקרה למוצרים שהתקבלו לפני שהם נשלחים אליכם.

אז איך בוחרים חברת יבוא?

כאשר בוחרים חברת יבוא יש לשים דגש על כמה וכמה פרטים חשובים, אשר היעדרם יכול להקשות עליכם. בין ערכי החברה עליהם יש לשים דגש הם אמינות, בטיחות, עמידה בזמנים, שירות של בקרת מוצרים ואספקה נוחה ויעילה ישירות אליכם. בגדול עליכם לוודא שאכן הבחירה בחברה זו תצדיק את עצמה, שהיא תעשה עבורכם את הכל ותחסוך מכם את הטרטור או את העבודה הקשה. דגשים נוספים אליהם יש לשים לב הם מקצועיות של החברה, קשרים במקומות הנכונים וניסיון בתחום. ללא הערכים המתאימים, יכול להיות שתהליך לא יעבור לשביעות רצונכם.

הידעתם?

ישנם דברים רבים שיבואנים מתחילים אינם יודעים. חברת יבוא מקצועית ולה ניסיון צברה ידע רחב בתחום והיא גם יכולה להמליץ לכם על שיטות עבודה אשר יחסכו לכם זמן אך לא רק. חברה מקצועית יכולה לכוון אתכם לעבוד גם בדרכים אשר יחסכו לכם כסף. והנה במיוחד עבורכם, טיפ של המומחים בחברת Ubuyimport – ככל שתקנו כמות גדולה יותר של מוצרים כך המחירים שלכם יהיו יותר מוזלים. וזו נקודה למחשבה עבורכם.

Ubuyimport – המומחים ליבוא אישי ומסחרי

יבוא יכול להיות תהליך פשוט כאשר בוחרים בחברה הנכונה. אנחנו ב – Ubuyimport מתמחים ביבוא אישי ומסחרי ונחשבים למובילים בתחום. צוות החברה שם דגש על יבוא מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, על אמינות, תהליך בקרה מדוקדק של המוצרים וזמני אספקה אשר אינם חורגים מלוחות הזמנים שלכם.

אנחנו כאן כדי להפוך את תהליך היבוא שלכם לקל ונוח. לקבלת פרטים נוספים אודות תהליך העבודה שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לסייע לכם לאורך כל התהליך.

 

 

 

אין תגובות

פרסם תגובה

תגובה
שם
מייל
אתר