מכירה בסיטונאות

UBUY ייבוא > כללי  > מכירה בסיטונאות
image

מכירה בסיטונאות

מכירה בסיטונאות – יתרונות וחסרונות

מהי מכירה בסיטונאות? למי מתאימה מכירה סיטונאית? מהם היתרונות הטמונים בתהליך והאם קיימים גם חסרונות אותם יש לבחון?

מכירה בסיטונאות היא למעשה מילים אחרות למכירת מוצרים בכמויות גדולות. קהל היעד הוא עסקים, חנויות ומשווקים אשר רוכשים מוצרים כדי למכור, בניגוד ללקוח הקצה, שהוא הלקוח הפרטי, אשר קונה רק כמה מוצרים בודדים. לשיטה זו ישנם כמה יתרונות בולטים.

מה היתרונות של מכירה בסיטונאות

ישנם כמה וכמה יתרונות בולטים למכירה בסיטונאות כאשר היתרון הראשון והבולט מכולם הוא המחירים הזולים. כאשר אנו קונים מוצרים בודדים, לרוב העלות פר מוצר תהיה גבוהה יותר, מאשר אם היינו קונים את אותו המוצר בכמויות גדולות. לחברות יצרניות רבות יש את האינטרס למכור מוצרים בכמויות גדולות ולכן הן מציעות מחירים אטרקטיביים במיוחד לכל מי שקונה מהן מוצרים רבים. לא פעם שווה לעשות שיקול כלכלי ולרכוש כמות גדולה יותר של מוצרים וכך להגיע לחיסכון בעלויות ולרווח גדול יותר.

מי יכול למצוא עניין במכירה בסיטונאות?

לרוב מדובר ביבואנים אשר קונים כמויות גדולות של סחורה, אותה הם מעוניינים למכור לקמעונאים. יבואנים אלו עובדים עם חברות ועסקים רבים והם מבצעים רכישה על מנת למכור ולכן הם זוכים למחירים יותר נמוכים. לא פעם לאנשים אשר עוסקים במכירה סיטונאית ישנם לקוחות קבועים אתם הם עובדים והנ"ל מזמינים מהם סחורה בכמויות.

האם ישנם חסרונות בתהליך?

כמו בכל תהליך בחיים, יכולים להיות גם חסרונות אותם יש לבחון. קודם כל יש למצוא חברה יצרנית איכותית, אשר תייצר מוצרים ברמה גבוהה ביותר. יש לוודא שמוצרים אלו יעברו בקרת איכות קפדנית, ושהם ישקפו בדיוק את ההנחיות שלכם ובמקביל יענו על הציפיות. מציאת החברה היצרנית זהו תהליך אשר לא תמיד פשוט ולא פעם יש צורך בתיווך ובמישהו שיעשה את העבודה "הקשה". כמו כן, התהליך של מכירה בסיטונאות לעיתים כולל התמודדות בירוקרטית מול הרשויות השונות ושחרור הטובין מהמכס, שזה לכשעצמו יכול להיות כאב ראש גדול.

איך להפוך את כל החסרונות ליתרונות?

מכירה בסיטונאות יכולה להיות תהליך לא פשוט של ניסוי וטעיה, לפחות בתקופה הראשונה. לכן העזרה של חברת יבוא מקצועית לכל אורך התהליך היא מחויבת המציאות. בעזרת חברת יבוא ולה ניסיון בתחום וקשרים רבים, ניתן לגשר על כל הקשיים, למצוא פתרונות, לאתר יצרנים אשר מאופיינים ברמה גבוהה ולהוריד מעל כתפיכם את עול הבירוקרטיה. חברת יבוא, תעשה את הכל עבורכם, כבר בשלב הראשוני ועד למשלוח הסחורה אליכם לאחר שעברה בקרת איכות. כך אתם תוכלו להתמקד רק במכירה בסיטונאות ולהימנע מטרטורים מיותרים.

Ubuyimport – חברת יבוא מובילה

אם אתם עוסקים במכירה בסיטונאות, אנו כאן כדי להציע לכם עזרה בכל תהליכי היבוא והייצור של המוצרים אותם אתם מוכרים. תהליך העבודה מולנו מאוד פשוט, הוא כולל שקיפות מרבית ואמינות ואינו פוסח על ליווי אישי ומקצוענות. אנו נעשה עבורכם את הכל, אנו נבין את הצרכים שלכם לעומק, נמצא את היצרן, ננהל מולו משא ומתן, ונבחר אותו בהתאם לקריטריונים חשובים של איכות ותמחור.

לאחר מכן, אנו נתמודד עם הרשויות בעת שחרור החבילה, נדאג לתשלום כל המיסים ונערוך בקרת איכות לכל המוצרים שהגיעו, אצלנו במחסנים. אחרי שווידאנו שהכל כשורה, אנו נדאג לשלוח את כל הפריטים שנכללו בהזמנה ישירות עד לפתח הבית או העסק שלכם.

צרו עמנו קשר אנו כאן עבורכם

מכירה בסיטונאות מעולם לא הייתה פשוטה יותר. אנו כאן כדי להקל עליכם וכדי לעזור לכם לייבא מוצרים בצורה פשוטה ויעילה. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם לכל אורך התהליך.

אין תגובות

פרסם תגובה

תגובה
שם
מייל
אתר